کاربر گرامی برای بازدید بیشتر و همچنین حضور در صفحه اول گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید. برای حضور در صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید.66025804

آگهی و تبلیغات کلیدور

پیگتیل فیبر نوری Fiber Optic Pigtail

پیگتیل فیبر نوری Fiber Optic Pigtail

  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • کامپیوتر و اینترنت فروش و نصب تجهیزات شبکه
  • 338 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱

Fiber Optic Pigtailسامانه هدایت اطلاعات سها

 انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری  ( سینگل مد و مالتی مد Multi Mode با هر متراژ و هر نوع کانکتور مورد نیاز از قبیل
(FC/UPC, FC/APC, DIN, E2000. E2000/HRL, ST,SC,MTRJ, LC , ....)انواع پیگتیل  Pitail :

 Soha pigtail SC singlemode
Soha  pigtail SC multimode
 Soha  pigtail LC singlemode
Soha  pigtail LC multimodeنوری، فیبر نوری سها، کابل فیبر نوری، پچ پنل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری سها ، پیگتیل فیبر نوری سها، آداپتور فیبر نوری  ،کابل فیبر نوری indoor تست فیبر نوری، تجهیزات شبکه مسی، شبکه کامپیوتری، تجهیزات فایروال، کابل فیبر نوری ،فروش کابل فیبر نوری، کابل، کابل فیبر نوری ، پچ کورد فیبر نوری، سوییچ های فیبر نوری مدیاکانورتورهای فیبرنوری، فیبر نوری شبکه ،فروش کابل فیبر نوری، پچ پنل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری سها، کانکتورهای فیبر نوری، آداپتور فیبر،  کابل فیبر نوری ، کابل فیبر نوری مالتی مود ،کابل فیبر نوری سینگل مود ، پچ پنل فیبر نوری، فیبر نوری, تجهیزات فیبر نوری کابل فیبرنوری، OTDRآداپتور فیبر نوری SC, SC- LC

 

:بلوار میرداماد - خیابان تلفــــن:

88928569

ایمیـــل:

 

ثبت آگهی رایگان
با کلیک بر روی 1+ آگهی خود را محبوب کنید