کاربر گرامی برای جذب بازدید بیشتر از سایت و موتور جستجوی گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید.

آگهی و تبلیغات کلیدور

آغاز به کار سایت توسا تجارت بزرگترین سایت (B2B)در ایران

آغاز به کار سایت توسا تجارت بزرگترین سایت (B2B)در ایران

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    فارس شیراز
  • سایت های واسط بازاریابی، تبلیغاتی و فروشگاهی سایت های B2B
  • 413 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵
  • آغاز به کار پلتفرم توسا تجارت کامل‌ترین و دقیق ترین سایت موجود در زمینه تجارت (B2B) بر روی وب در ایران، سایت توسا تجارت با ایجاد بستر و زیرساخت های مناسب توانسته است دربرگیرنده‌ی کلیه نیازهای شرکت های تولیدی، توزیعی و بازرگانی به منظور پیشبرد و گسترش تبادلات تجاری، تسهیل فرایند خرید و فروش و همچنین ایجاد شبکه ای از خریداران و افراد کارآفرین در ایران باشد. سایت توسا تجارت این امکان را برای تأمین کنندگان فراهم میاورد که بتوانند محصولات شرکت خود را در معرض هزاران بازدید کننده و خریدار در سایت قرار داده و همچنین امکان ثبت سفارش محصولات توسط خریداران و عمده فروشان را داشته باشند. اتصال بیش از هزاران خریدار و تأمین کننده در سراسر ایران و دسترسی به دایرکتوری جامع تمامی محصولات کشاورزی، دامداری، شیلات، مواد غذایی و آشامیدنی، محصولات صنعت ساختمان، صنایع ماشین آلات، انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و یافتن انواع تولید کنندگان، تأمین کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان، خریداران، فروشندگان در سایت توسا تجارت. توسا تجارت پیشرو در تجارت الکترونیک B2B در ایران. http://www.t-tejarat.com

آغاز به کار پلتفرم توسا تجارت کامل‌ترین و دقیق ترین سایت موجود در زمینه تجارت (B2B) بر روی وب در ایران، سایت توسا تجارت با ایجاد بستر و زیرساخت های مناسب توانسته است دربرگیرنده‌ی کلیه نیازهای شرکت های تولیدی، توزیعی و بازرگانی به منظور پیشبرد و گسترش تبادلات تجاری، تسهیل فرایند خرید و فروش و همچنین ایجاد شبکه ای از خریداران و افراد کارآفرین در ایران باشد.
سایت توسا تجارت این امکان را برای تأمین کنندگان فراهم میاورد که بتوانند محصولات شرکت خود را در معرض هزاران بازدید کننده و خریدار در سایت قرار داده و همچنین امکان ثبت سفارش محصولات توسط خریداران و عمده فروشان را داشته باشند.
اتصال بیش از هزاران خریدار و تأمین کننده در سراسر ایران و دسترسی به دایرکتوری جامع تمامی محصولات کشاورزی، دامداری، شیلات، مواد غذایی و آشامیدنی، محصولات صنعت ساختمان، صنایع ماشین آلات، انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و یافتن انواع تولید کنندگان، تأمین کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان، خریداران، فروشندگان در سایت توسا تجارت.

توسا تجارت پیشرو در تجارت الکترونیک B2B در ایران.

http://www.t-tejarat.com

ثبت آگهی رایگان
با کلیک بر روی 1+ آگهی خود را محبوب کنید