در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کاربر گرامی برای جذب بازدید بیشتر از سایت و موتور جستجوی گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید.

آگهی رایگان اینترنتی کلیدور

آغاز به کار سایت توسا تجارت بزرگترین سایت (B2B)در ایران

آغاز به کار سایت توسا تجارت بزرگترین سایت (B۲B)در ایران

آگهی رایگان
  • سایت های واسط بازاریابی، تبلیغاتی و فروشگاهی سایت های B2B
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵
  •    فارس شیراز
  • 604 بازدید
  • آغاز به کار پلتفرم توسا تجارت کامل‌ترین و دقیق ترین سایت موجود در زمینه تجارت (B2B) بر روی وب در ایران، سایت توسا تجارت با ایجاد بستر و زیرساخت های مناسب توانسته است دربرگیرنده‌ی کلیه نیازهای شرکت های تولیدی، توزیعی و بازرگانی به منظور پیشبرد و گسترش تبادلات تجاری، تسهیل فرایند خرید و فروش و همچنین ایجاد شبکه ای از خریداران و افراد کارآفرین در ایران باشد. سایت توسا تجارت این امکان را برای تأمین کنندگان فراهم میاورد که بتوانند محصولات شرکت خود را در معرض هزاران بازدید کننده و خریدار در سایت قرار داده و همچنین امکان ثبت سفارش محصولات توسط خریداران و عمده فروشان را داشته باشند. اتصال بیش از هزاران خریدار و تأمین کننده در سراسر ایران و دسترسی به دایرکتوری جامع تمامی محصولات کشاورزی، دامداری، شیلات، مواد غذایی و آشامیدنی، محصولات صنعت ساختمان، صنایع ماشین آلات، انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و یافتن انواع تولید کنندگان، تأمین کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان، خریداران، فروشندگان در سایت توسا تجارت. توسا تجارت پیشرو در تجارت الکترونیک B2B در ایران. http://www.t-tejarat.com

آغاز به کار پلتفرم توسا تجارت کامل‌ترین و دقیق ترین سایت موجود در زمینه تجارت (B2B) بر روی وب در ایران، سایت توسا تجارت با ایجاد بستر و زیرساخت های مناسب توانسته است دربرگیرنده‌ی کلیه نیازهای شرکت های تولیدی، توزیعی و بازرگانی به منظور پیشبرد و گسترش تبادلات تجاری، تسهیل فرایند خرید و فروش و همچنین ایجاد شبکه ای از خریداران و افراد کارآفرین در ایران باشد.
سایت توسا تجارت این امکان را برای تأمین کنندگان فراهم میاورد که بتوانند محصولات شرکت خود را در معرض هزاران بازدید کننده و خریدار در سایت قرار داده و همچنین امکان ثبت سفارش محصولات توسط خریداران و عمده فروشان را داشته باشند.
اتصال بیش از هزاران خریدار و تأمین کننده در سراسر ایران و دسترسی به دایرکتوری جامع تمامی محصولات کشاورزی، دامداری، شیلات، مواد غذایی و آشامیدنی، محصولات صنعت ساختمان، صنایع ماشین آلات، انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و یافتن انواع تولید کنندگان، تأمین کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان، خریداران، فروشندگان در سایت توسا تجارت.

توسا تجارت پیشرو در تجارت الکترونیک B2B در ایران.

http://www.t-tejarat.com

ثبت آگهی رایگان