کاربر گرامی برای جذب بازدید بیشتر از سایت و موتور جستجوی گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید.

آگهی و تبلیغات کلیدور

گروه تخصصی مخابرات میدان و موج _ طراحی آنتن و ماکروویو - همراه با ساخت نمونه - پذیرش سفارشات دانشجویی و صنعتی

گروه تخصصی مخابرات میدان و موج _ طراحی آنتن و ماکروویو - همراه با ساخت نمونه - پذیرش سفارشات دانشجویی و صنعتی

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • شرکت ها شرکت های فنی مهندسی
  • 590 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰
  • با سلام و خسته نباشید شرکت rfproject در زمینه ی تخصصی مخابرات میدان و موج و طراحی های آنتن و ماکروویو به صورت تخصصی آماده ی فعالیت در راستای طراحی های تخصصی و شبیه سازی و نمونه های ساخت برای دانشجویان و شرکتها و صنایع دفاع حتی با تعداد نمونه می باشد . قیمت انجام سفارشات همراه با بیان و توضیحات کار جهت یادگیری اعضا در مینیمم مقدار تنظیم شده می باشد . و هدف در راستای یادگیری و همکاری همیشگی با شرکت rfproject می باشد . دوستان میتوانند با مراجعه به سایت rfproject.ir که در حال به روزرسانی می باشد و یا کانال تخصصی تلگرام زیر ، ماو مطالب تخصصی و زمینه های کاری مارا دنبال نمایند . شرکت rfproject را به دوستان خود معرفی نمایید ... telegram.me/rfprojectir یا ازطریق تماس فوری با 09381669630 مهندس رضوانی تیم علمی تخصصی مخابرات میدان و موج و فوتونیک

با سلام و خسته نباشید 

شرکت rfproject در زمینه ی تخصصی مخابرات میدان و موج و طراحی های آنتن و ماکروویو به صورت تخصصی آماده ی فعالیت در راستای طراحی های تخصصی و شبیه سازی و نمونه های ساخت برای دانشجویان و شرکتها و صنایع دفاع حتی با تعداد نمونه می باشد . قیمت انجام سفارشات همراه با بیان و توضیحات کار جهت یادگیری اعضا در مینیمم مقدار تنظیم شده می باشد . و هدف در راستای یادگیری و همکاری همیشگی با شرکت rfproject می باشد .

دوستان میتوانند با مراجعه به سایت rfproject.ir که در حال به روزرسانی می باشد و یا کانال تخصصی تلگرام زیر ، ماو مطالب تخصصی و زمینه های کاری مارا دنبال نمایند . 

شرکت rfproject را به دوستان خود معرفی نمایید ...

telegram.me/rfprojectir

یا ازطریق تماس فوری با 09381669630 مهندس رضوانی

تیم علمی تخصصی مخابرات میدان و موج و فوتونیک 

ثبت آگهی رایگان
با کلیک بر روی 1+ آگهی خود را محبوب کنید