کاربر گرامی برای بازدید بیشتر و همچنین حضور در صفحه اول گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید. برای حضور در صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید.66025804

آگهی و تبلیغات کلیدور

بازاریابی اینترنتی محصولات ام پایر مارکت

بازاریابی اینترنتی محصولات ام پایر مارکت

  • email
  •    تهران تهران
  • مشاغل بازاریابی و فروش
  • 288 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
  • بازارایابی و فروش محصولات فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت فرصتی مناسب برای کسب درآمد... کسب درآمد از اینترنت... آیا تا به حال به کسب درآمد از طریق اینترنت فکر کرده اید؟! آیا می دانید در دنیای مدرن امروز، چقدر از معاملات تجاری از طریق فضای مجازی صورت می گیرد؟! شما می توانید بدون هیچ هزینه و سرمایه ای از طریق اینترنت نسبت به جذب مشتری و بازارایابی محصولات متنوع ام پایر مارکت اقدام کنید و به ازای جذب هر سفارش، از پورسانت عالی برخوردار شوید. تا بیش از 15 درصد سود برای هر محصول! به ازای راندمان عملکرد خود از درآمد بسیار مناسبی برخوردار خواهید شد. *شما هر یک از محصولات را در شبکه های مختلف اجتماعی و یا وبلاگ ها و ... تبلیغ می کنید و به ازای ثبت سفارش هر محصول، از پورسانت (سود) بسیار مناسبی برخوردار خواهید شد. یک راه نوین، مطمئن و بدون ریسک برای کسب درآمد... فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت با سابقه چندین ساله فعالیت در عرصه تجارت الکترونیک، محصولات متنوع و ویژه ای را به صورت اختصاصی عرضه می کند. ام پایر مارکت دارای یک سیستم و پنل بازارایابی کامل، منظم و مطمئن بوده که به صورت دقیق راندمان کاری بازارایابی را محاسبه می کند و به ازای ثبت هر سفارش از جانب بازاریاب، آن سفارش را بررسی و بلافاصله پس از وصول، پورسانت بازاریاب را به صورت اتوماتیک به حسابش واریز می کند. *ضمناً بلافاصله پس از ثبت نام در پنل بازاریاب، مبلغ 5 هزار تومان به عنوان هدیه اولیه به حساب شما منظور خواهد شد. فرصت را از دست ندهید و فعالیت اقتصادی خود را به عنوان یک بازاریاب اینترنتی از طریق لینک زیر شروع کنید... لینک ثبت نام بازاریاب (همکار تبلیغاتی) http://empirmarket.ir/ads-reg.php ____________________________________________________ فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت www.empirmarket.ir

بازارایابی و فروش محصولات فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت
فرصتی مناسب برای کسب درآمد...
کسب درآمد از اینترنت...

آیا تا به حال به کسب درآمد از طریق اینترنت فکر کرده اید؟!
آیا می دانید در دنیای مدرن امروز، چقدر از معاملات تجاری از طریق فضای مجازی صورت می گیرد؟!

شما می توانید بدون هیچ هزینه و سرمایه ای از طریق اینترنت نسبت به جذب مشتری و بازارایابی محصولات متنوع ام پایر مارکت اقدام کنید و به ازای جذب هر سفارش، از پورسانت عالی برخوردار شوید.
تا بیش از 15 درصد سود برای هر محصول!
به ازای راندمان عملکرد خود از درآمد بسیار مناسبی برخوردار خواهید شد.
*شما هر یک از محصولات را در شبکه های مختلف اجتماعی و یا وبلاگ ها و ... تبلیغ می کنید و به ازای ثبت سفارش هر محصول، از پورسانت (سود) بسیار مناسبی برخوردار خواهید شد.
یک راه نوین، مطمئن و بدون ریسک برای کسب درآمد...

فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت با سابقه چندین ساله فعالیت در عرصه تجارت الکترونیک، محصولات متنوع و ویژه ای را به صورت اختصاصی عرضه می کند.
ام پایر مارکت دارای یک سیستم و پنل بازارایابی کامل، منظم و مطمئن بوده که به صورت دقیق راندمان کاری بازارایابی را محاسبه می کند و به ازای ثبت هر سفارش از جانب بازاریاب، آن سفارش را بررسی و بلافاصله پس از وصول، پورسانت بازاریاب را به صورت اتوماتیک به حسابش واریز می کند.
*ضمناً بلافاصله پس از ثبت نام در پنل بازاریاب، مبلغ 5 هزار تومان به عنوان هدیه اولیه به حساب شما منظور خواهد شد.

فرصت را از دست ندهید و فعالیت اقتصادی خود را به عنوان یک بازاریاب اینترنتی از طریق لینک زیر شروع کنید...

لینک ثبت نام بازاریاب (همکار تبلیغاتی)
http://empirmarket.ir/ads-reg.php

____________________________________________________
فروشگاه الکترونیک ام پایر مارکت
www.empirmarket.ir

 

ثبت آگهی رایگان
با کلیک بر روی 1+ آگهی خود را محبوب کنید