کاربر گرامی برای جذب بازدید بیشتر از سایت و موتور جستجوی گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید.

آگهی و تبلیغات کلیدور

کیت آموزشی 150 پروژه مبتدی تا حرفه ای "ایده ساز"

کیت آموزشی 150 پروژه مبتدی تا حرفه ای "ایده ساز"

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    البرز کرج
  • قیمت : 78,000 تومان
  • آموزش آموزش فنی حرفه ای
  • 264 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
  • کرج - گلشهر

کیت آموزشی 150 پروژه مبتدی تا حرفه ای "ایده ساز"
معرفی :
این پکیج برای اولین بار در ایران طراحی شده و در آن از بورد هوشمند ، ایده ساز که اختراع کارشناسان همین مجموعه است ،استفاده شده است . کلیه قطعات داخل این پکیج قابل تهیه از داخل ایران می باشد . فقط بورد مربوطه به علت کمبود تکنولوژی و عدم منابع مالی کافی برای تولید داخلی ، از خارج وارد کشور می شود . این بورد از نوع open source و open hardware می باشد .یعنی کاربر هم می تواند طرح این بورد را توسعه و تغییر دهد و مشکلی در قانون کپی رایت آن وجود ندارد ، هم می تواند برنامه ای که درون آن بارگذاری شده است را در اختیار دیگران قرار دهد و بسیار کاربری آن آسان می باشد و 2 سطح می توانند برنامه ریزی کنند . سطح مبتدی ( دانش آموزان ) می توانند از طریق یک برنامه تحت وب با ترسیم شکل و بلوک دیاگرام قطعات الکترونیکی را پشت سر هم بچینند و برنامه را ایجاد و در این بورد بارگذاری کنند و سطح دیگر حرفه ای ( دانشجویان ) می توانند در محیط برنامه نویسی آن که به زبان c++ شبیه است و دارای کتابخانه های فراوان می باشد و نمونه های فراوانی از برنامه های گوناگون به علت open ource بودن در دسترسشان است ؛ استفاده کنند . 
این بورد قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت usb را دارد و انواع مختلف دارد و کار کردن با همه این خانواده یک شکل است ؛ فقط برای کاربری های گوناگون ، تفاوت نوع پروژه و قیمت آن برای انواع کاربری طراحی شده است . در صورت وجود منابع مالی کافی این بورد نیز در داخل کشورقابل تولید است . همین طور این امکان وجود دارد که به گوشی های دارای سیستم عامل آندروید متصل شوند و قابل کنترل و برنامه ریزی از طریق آنها نیز می باشد .
هدف پکیج طراحی شده :
هدف شرکت ما طراحی 15 پروژه آموزشی کاملا بومی ( اعم از نرم افزار و طرح آموزش ها ) از سطح مبتدی تا حرفه ای می باشد و با تهیه این پکیج و ارائه آن به هر دو سطح مبتدی و حرفه ای با قیمت مناسب ، امکان ایجاد هر نوع ایده ، طرح و خلاقیت را فراهم می سازد . از طراحی پروژه های آبیاری هوشمند گلخانه ای تا ساخت روبات حرفه ای پرنده . البته در این پکیج 15 پروژه آموزشی کاربردی و مرحله ای می باشد که آموزنده را کاملا با این بوردها آشنا می کند و قطعات جانبی مورد نیاز را نیز در اختیار آنها قرار می دهد که این بهتر استفاده و کاربردهای این بورد را بخوبی نشان خواهد داد .
این بورد برگزیده دانشگاه های بین المللی از جمله mit آمریکا است . بورد ، خود در ایران برای اولین بار در حال تحقق است . پس از تائید استاندارد آموزشی در فنی و حرفه ای استان علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی شامل استاندارد ILO وزرات کار و امور اجتماعی نیز می شود .
ویژگی های این بورد و پکیج آموزشی :
این بورد به کامپیوتر و گوشی های آندرویدی قابل اتصال است . 
این بورد دارای میکروکنترلر می باشد ولی نیاز به دانش خاص الکترونیکی و پروگرامر خاص ندارد . 
این بورد open source و open hardware بوده که قابل توسعه نرم افزاری و سخت افزاری می باشد . 
این پکیج و بورد کاربری بسیار زیاد و آسانی دارد و با هر سطحی از دانش می توان با آن کار کرد. قابلیت اتصال به بلوتوث ، وایرلس ، انواع سنسور و ... جهت توسعه بیشتر را دارد . پکیج حاصل پژوهش و تحقیق 1 ساله و مطالعه و استخراج از 4 عنوان کتاب تخصصی این بورد می باشد .
ساخت هلی کوپتر ، مینی کامپیوتر با امکانت یک کامپیوتر کامل فقط چند نمونه از کار آیی آن است.
سایت : http://idesazi.vcp.ir
کانال تلگرام ، با کلی آموزش رایگان الکترونیک :telegram.me/idesazi
سفارش : ارسال عدد 5 به شماره 09128771475


ثبت آگهی رایگان
با کلیک بر روی 1+ آگهی خود را محبوب کنید