در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کاربر گرامی برای جذب بازدید بیشتر از سایت و موتور جستجوی گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید.

آگهی رایگان اینترنتی کلیدور

کارگاه اعتماد بنفس و رفع خجولی

کارگاه اعتماد بنفس و رفع خجولی

آگهی رایگان
  • آموزش خدمات آموزشی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
  •    تهران تهران
  • 65 بازدید
  • شهرک غرب، تقاطع خوردین و دادمان، سرای محله شهرک غرب، طبقه دوم

اعتماد به نفس و رفع خجولیاحتمالاً برای شما هم پیش آمده که در موقعیتهای مختلف نتوانستید بهترین خودتان باشید. از قبل خودتان را برای رسیدن به اهداف و جایگاههای خوب آماده کرده اید، اما در زمانی که نیاز به ارائه خودتان دارید نتوانستید به دیگران توانایی های خودتان را نشان بدهید.یکی از رایج ترین و عمومی ترین مفاهیم در حوزه علوم انسانی اعتماد به نفس است که از سنین پایین اکثر انسانها با آن آشنا می شوند. علت اصلی به سر انجام نرسیدن بسیاری از اهداف انسان ها بخاطر نبود اعتماد به نفس در وجود آنهاست. اعتماد به نفس از کجا سرچشمه می گیرد و راههای بالاتر بردن آن چیست را در این کارگاه مورد بررسی قرار خواهیم داد و با انجام تمرینات پیشرفته در این حوزه پیدا خواهیم کرد که ما در چه حوزه هایی نیاز به تقویت اعتماد به نفس داریم.

بسیاری از موقعیت های خوب زندگی را بخاطر خجالت کشیدن از دست می دهیمباید بیاموزیم که چرا خجالتی هستیم و چه کنیم که در زمان لزوم خجالت را کنار بگذاریم و بتوانیم از اعتماد بنفس خوبی برخوردار بشویم.در این دوره چه خواهم آموخت؟در این دوره کارگاهی به صورت عملی در موقعیت های شبیه سازی شده ای قرار خواهید گرفت که ممکن است در آینده برایتان پیش بیاید.

اگر بتوانید خودتان را برای موقعیت های احتمالی آماده کنید شانس موفقیت و رسیدن به جایگاه خوب در زندگی را افزایش خواهید داد.این دوره آموزشی برای چه کسانی مهم است؟این دوره برای کسانی طراحی شده است که باور دارند گوهر ارزشمندی در درون خود دارند ولی در مواقع لزوم نمی توانند آن را ارائه کنند و از درون احساس می کنند در زندگی لیاقت بهترینها را دارند، اما برای رسیدن به بهترین جایگاهها نیاز به آموختن و افزایش بهره وری خود دارند.

در نهایت به این باور خواهید رسید، همه کسانی که برای شما اسطوره قهرمانی هستند و شما از آنها به عنوان انسانهای با اعتماد به نفس و موفق یاد می کنید تفاوت زیادی با شما ندارند بلکه جرأت قدم گذاشتن در دنیای ناشناخته را پیدا کرده اند.مدرس و طراح این کارگاه آموزشی "حامد سلیمانی" اعتماد به نفس را مهمترین و ابتدایی ترین خصیصه ای میداند که باید در وجود انسان توانگر به وفور یافت شودهزینه هایی که امروز برای توانگر شدن پرداخت می کنید بسیار کمتر از هزینه هایی است که در آینده بخاطر ناتوانی پرداخت خواهید کردجهت رزرو نام خود را به شماره 02144037016 پیامک کنید.

 

ثبت آگهی رایگان