ممکن است نصور کنید ریزش مو روندی ست غیر قابل پیشگیری و معمولاً افراد با شروع ریزش موها ای سخت و استرس زا را پشت سر می گذارند می بینید چطور این حلقه ها به هم ارتباط پیدا می کنند؟ پس بهتر است سررشته ی این حلقه ها را پیدا کنیم و روش مراقبتی مان را از نقطه ی شروع پایه ریزی کنیم.

تلاش برای افزایش رطوبت موها

خشکی و ضعیف شدن موها یکی از اولین علت های کاهش تعداد موهای سر است و سرم مو کمک می کند تا لطافت موها حفظ شود. البته این محصول فواید زیادی دارد که بعضی از انواع آن بسیار بهتر و مطمئن تر هم عمل می کنند. در این راهنما شما را با این محصول زیبایی بخش و پدیده ی هزاره ی جدید برای سلامت موها آشنا می کنیم:

افزایش رطوبت و نرمی مو و سرم مو

سرم مو محصولی آرایشی-بهداشتی ست که وظیفه ی اصلی آن لطافت بخشیدن و نرم کردن فولیکول های موهای سر است. اگرچه بیشترین کاربرد آن برای موهای مجعد و فر است؛ اما حتی برای استفاده موهای لخت و نرم طبیعی هم مفید است و آنها را صاف تر و لطیف تر می کند.

سرم مو برای فولیکول های خشک و آسیب دیده نوعی راه درمانی است. در واقع وقتی فولیکول های مو نرم باشند، امکان بهتر آرایش کردن آنها فراهم می شود و بهتر می توان موها را پیراست. موهای مجعد به سرم مو نیاز دارند تا از کرک و وز شدن در شرایط شرجی و رطوبت هوا ایمن بمانند.

معرفی سرم نرم کننده آرگان پنتن:

سرم روغن آرگان پنتن محصولی کاملا طبیعی بوده که برای موهای خشک مناسب است و نرمی و لطافت بی نظیری به موها می دهد.

ترکیب روغن آرگان مراکشی و پرو ویتامین- روغن 100% خالص - ماندگاری نرمی مو تا 24 ساعت- تغذیه موها- شفافیت و درخشندگی- بافت سبک- بدون ایجاد حس سنگینی روی مو- منعطف کردن موهابرای چه افرادی مناسبه:کسانی که موهای خشک دارند و به دنبال محصولی برای موهای خود هستند که بدون چرب کردن و سنگین کردن موهایشان، آن را نرم کند.

سرم روغن ارگان پنتن چه تاثیری داره: استفاده از این سرم باعث میشود تا موهای خشک، نرمی و لطافت پیدا کند. و برای مدت 24 ساعت این نرمی روی مو باقی میماند.

از خصوصیات این نوع سرم مو ارائه شده توسط فروشگاه هدهد میتوان به آب رسانی مو بدون چرب کردن مو دارای فرمول بسیار غنی بسیار سبک و زود جذب درمان کننده وز مو درمان کامل مو خوره درمان خشکی مو تامین رطوبت مو افزایش درخشش مو نرم کننده مو محافظت از فیبر مو حاوی روغن آرگان و 5 روغن مفید

سرم موی ترکیبی پنتن

سرم مو پنتن ترکیبی صد درصد خالص از روغن آرگان مراکشی و پرو ویتامین است و باعث تغذیه کامل ساقه مو می شود به دنبال آن شفافیت و درخشنده شدن مو را در پی دارد. مزایای روغن آرگان که روغنی بسیار نادر و گران قیمت است ،به عنوان راز زیباییِ برملا شده بر همگان مبرهن است، این روغن طلایی و جادویی توانسته با فرمول خدادادی خود باعث سلامت و تغذیه کامل پوست و مو گردد.بافت بسیار سبک سرم مو پنتن باعث می شود سلامتی وشادابی از دست رفته به موهای شما باز گردد و آسیب های متحمل شده مانند رنگ مو، دکلره، فر و یا صاف کردن مو،اثرات سوءِ بارداری و زایمان طبیعی واز چهره مو زدوده شود و موهایی چون ابریشم را به ارمغان میآورد. موهای خشک و آسیب دیده خود را به سرم مو پنتن سپرده و اثرات این نرمی و لطافت و درخشندگی را تا ۲۴ ساعت به طور کامل مشاهده کنید. موهایی منعطف و شفاف و از همه مهم تر درمان شده را خواهید داشت

اسیب دیدگی مو جبران آن ها با سرم مو پنتن داریم چرا که این سرم مو با دارا بودن روغن آرگان محصولی کاملا طبیعی برای موهای خشک و آسیب دیده است.